Рада Суддів
України

uaUA enEN
Новини
Привітання Голови Ради суддів України з Днем працівників суду

14.12.2018, 10:36

Привітання Голови Ради суддів України з Днем працівників суду Ви належите до тієї когорти правників, які на практиці, щоденно, крізь душу і серце, пропускають надію на справедливість, або ж увесь біль людини, яка приходить до суду за правдою. Так само, разом з кожною людиною ви радієте, коли ця справедливість завдяки закону відновлюється і утверджується.
Головою  Служби судової охорони став генерал-майор Валерій Бондар

14.12.2018, 10:15

Головою Служби судової охорони став генерал-майор Валерій Бондар Бондар Валерій Іванович 1969 р. н., має вищу освіту, обіймає посаду заступника командувача Національної гвардії України. Стаж військової служби та служби у Національній гвардії України становить понад 32 роки. Відзначений державною нагородою Орденом Данила Галицького.
Урок справедливості в Новокаховському міському суді

13.12.2018, 12:48

Урок справедливості в Новокаховському міському суді "Було дуже незвично чути з дитячих вуст серйозні міркування про порядок набуття власності. Школярі виважено підійшли до розв’язання суперечки, намагалися віднайти справедливість та рівновагу при вирішенні справи", - наголосила суддя Марина Бойко по закінченні уроку.
У Києві презентовано програму

12.12.2018, 17:19

У Києві презентовано програму "Модельні суди в Україні" Програма "Модельні суди в Україні" реалізується в рамках Проекту ЄС "Право-Justice", що сприяє розвитку верховенства права в Україні у відповідності до європейських стандартів та кращого практичного досвіду.