Council of judges
of Ukraine

enEN uaUA
News
Рада суддів України визначилася з кандидатами до Етичної ради

23.10.2021, 12:53

Рада суддів України визначилася з кандидатами до Етичної ради До засідання долучились ще два члена РСУ, відтак участь в засіданні беруть 30 представників органу суддівського самоврядування. Для переконливої підтримки кандидат має отримати їхніх 16 голосів.
Розпочалося засідання Ради суддів України для визначення кандидатів на посаду члена Етичної ради

23.10.2021, 10:07

Розпочалося засідання Ради суддів України для визначення кандидатів на посаду члена Етичної ради Рада суддів України розпочала розгляд питання про включення до списку кандидатів на посаду члена Етичної ради за наслідками співбесіди на основі поданих документів шляхом обговорення кандидатур та голосування.
​На посаду члена Етичної ради за квотою РСУ претендують вісім кандидатів

22.10.2021, 17:04

​На посаду члена Етичної ради за квотою РСУ претендують вісім кандидатів Рада суддів України публікує список кандидатів на посаду члена Етичної ради за квотою Ради суддів України. Наголошуємо, що строк подачі документів кандидатами сплив о 17 годині 00 хвилин 21 жовтня 2021 року.
​Голова РСУ:

18.10.2021, 16:08

​Голова РСУ: "Я розчарований, що перше засідання Конкурсної комісії по добору членів ВККСУ було зірвано" Ці обставини викликають обґрунтовані сумніви в тому, що всі члени Конкурсної комісії повною мірою розуміють усю складність та гостроту тих проблем, з якими наразі стикається судова гілка влади в Україні. Вони також викликають сумніви в тому, що новообрані члени Конкурсної комісії будуть незалежними та неупередженими.